About Kamila
Kamila Węgrzyniak created a site that connects Readers, Designers, Artists. 
Live-Style20 has Readers from different countries: Poland, France, Spain, Italy, USA etc.

Kamila has worked with many designers from different countries, and its designs are often appreciated and rewarded by fashion portals and brands.

Live-Style20 to miejsce spotkania Czytelników, Projektantów i Artystów z całego świata.
Kamila Węgrzyniak w swoim portfolio posiada ponad sto zrealizowanych sesji zdjęciowych dla Projektantów i firm z różnych Państw  (Francja, Włochy, Hiszpania, USA)  Autorka bloga współpracowała z Twórcami ubrań i biżuterii. 

Sesje zdjęciowe tworzone przez Live-Style20 Team wielokrotnie ukazywały się na portalach modowych oraz na kanałach social media Projektantów. 
Blog zyskał stałe grono Odbiorców z USA, Rosji, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch. 

W 2014 roku Kamila wręczała nagrodę dla Projektanta Roku na Gali Podkarpackich Nagród Mody, a w 2015 roku zdobyła najważniejszą dla niej samej nagrodę  I miejsce: Najlepsza Stylizacja/Blog przyznawaną przez Internautów/ Fanów w konkursie Szkoły Męskiego Stylu.

Prywatnie...
Magister ekonomii, bez pamięci zakochana w sztuce. Inspiruje mnie malarstwo, muzyka, film - wszystko. Uwielbiam wrażliwych ludzi z pasją.  Podobno jestem romatyczną duszą, realnie patrzącą na rzeczywistość . Wychowana na francuskich piosenkach i literaturze. Różnorodność od zawsze mnie fascynowała.  Nie znoszę rzeczy określonych... 
Ta mieszanka eklektycznych cech to cała ja...

Każdy ma w życiu jakieś marzenia. Ja od najmłodszych lat uwielbiałam ubrania i sztukę. Z czasem zrozumiałam, że moda to pojęcie, które nie istnieje. Słowo nie możliwe do wartościowania, ponieważ każdy je inaczej interpretuje. Poczułam, że poprzez to jak się ubieram wyrażam swoje emocje, aktualne inspiracje - obcuje z artyzmem. 
Już jako malutka dziewczynka wycinałam modelki z katalogu Bonprix bawiąc się w pokaz mody. Wtedy to był ''inny świat'' tak daleki, a jednocześnie tak fascynujący. Z czasem zaczęłam kolekcjonować katalogi i magazyny modowe. Pewnego dnia zaczęłam przygodę z livestyle20. Początki nie były łatwe, wielokrotnie doświadczałam poczucia, że nie jest tak jak bym chciała - mały zasięg, kiepski sprzęt, ogromna konkurencja, uczenie się po ciemku własnego stylu i dojrzewanie do świadomości siebie- specyficzna lekcja życia. 
Jednak czas płynie... i marzenia się spełniają... Tym razem to ja prezentuje ubrania Bonprix w ramach kolaboracji sezonowych z marką. Pojawia się coraz większe grono obserwatorów z różnych krajów, szlifuje swoją pasję.  Dla jednych prowadzenie bloga to kaprys i głupota, dla mnie to klucz do spełnienia moich marzeń.
Wiem, że mam szczęście do wyjątkowych, dobrych ludzi... To dzięki Wam - Przyjaciele ten blog istnieje ! 
 Dajecie mi skrzydła... Latam kilka metrów nad ziemią, przepełniona szczęściem.
love. 
K. 

2 komentarze:

 1. Hello Kamila,

  I have nominated you to the "Liebster Award! You can check here for more information :
  http://journal-style.blogspot.com.es/2015/03/nomination-awards-hello-darlings-i-am.html

  Best regards,
  SS

  OdpowiedzUsuń
 2. Im a fan of yours!! ♥♥♥


  http://whalespa.net/pedicure-chairs

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comments on my blog :)
Dziękuje wszystkim za opinie :)
Live-Style20
contact- camilawe21@wp.pl